Event/festival SECURITY


dsc_0174Event security jsou nenahraditelnou a velice podsttnou součástí veřejných, ale i soukromých akcí, kde je zapotřebí kontrolovat vstupních míst do areálu, oprávnění vstupu, pohyb a chování osob včetně koordinace davu v nepřehledných situacích. Součástí práce člena event security může být také organizace provozu na příjezdových cestách, parkovištích, ale i oplocení areálu a ostraha majetku.

 

Během organizování sportovních, kulturních a dalších společenských akcí, je nezbytnou povinností každého organizátora zajistit odpovídající zabezpečení celé akce, kterou pořádá. Tento úkol ovšem zahrnuje značné úsilí ze strany organizátora. Ten musí obstarat kvalitní členy pořadatelské služby, zařídit jejich dostatečné vybavení a při tom všem musí dávat pozor na plnění legislativních norem.

 

Často tak ze strany organizátorů dochází k podcenění situací, kdy nepokryjí všechny rizikové sektory, nebo na ně dosadí nekompetentní osoby, které v mnoha případech nezvládnou krizový stav a nezabrání vzniku škody. Ta pak zpravidla vymáhána na organizátorovi.

 

akce_hg_securityPřizpůsobíme se vašim přáním

V oboru zabezpečení disponujeme jako profesionální bezpečnostní agentura dlouholetými zkušenostmi. Ve velmi krátkém časovém horizontu tak dokážeme pro organizátory akcí zajistit kvalitní a vybavené členy pořadatelské služby, kteří prošli našimi kurzy v oblasti ochrany a zabezpečení osob a majetku včetně kurzu sebeobrany pro pracovníky bezpečnostních agentur.

 

Služby pořadatelské služby provádíme zejména v jihočeských městech, jako jsou České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Český Krumlov a také ve středních Čechách v okolí Benešova u Prahy. Po domluvě jsme ovšem schopní zajistit pořádek na akcích po celé České republice.

 

Při jakých akcích vám pomůžeme:

  • Soukromé akce,
  • koncerty,
  • festivaly,
  • plesy,
  • maturitní večírky,
  • sportovní akce.

 

Cena zajištění zabezpečení akce:

  • od – 160,-Kč/hod. + 21% DPH – pracovník

Máte o naše služby zájem? Pojďte se domluvit na osobní schůzce, rádi se s Vámi setkáme. Stačí nás kontaktovat na telefonu 775 719 282, nebo nám napsat prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Kontaktní formulář

FACEBOOK