Nabízíme služby v oblasti ostrahy objektů, ochrany majetku osob, průmyslových a obchodních organizací, festivalů, společenských a soukromých akcí.

 

V naší společnosti pracují odborníci s dlouholetou praxí, a to jak u bezpečnostních služeb, tak i u policie ČR a mají ve svém oboru dlouholeté zkušenosti, které pomáhají ke zkvalitnění našich služeb 

Působnost společnosti je po celé ČR. Prvořadým kritériem činnosti HG-Security spol. s r.o. je vysoká kvalita všech poskytovaných služeb. Ze zkušeností naší firmy víme, že nejlepším řešením jak zamezit jakýmkoli problémům při ostraze objektů či osob atd., je propojení vyškoleného a přezkoušeného personálu s kvalitní technikou.

 

V roce 2016 byla naše agentura vystavena několika výzvám a to městem Český Krumlov, kde stejně jako v Dolním Dvořišti a Českých Velenicích docházelo k porušování veřejných vyhlášek. I zde se našim pracovníkům a jejich profesionálním přístupem podařilo v problémových lokacích daný úkol vyřešit. Dále jsme byli osloveni hlavním pořadatelem hudebního festivalu Open Air Trutnov 2016, jestli by jsme byli schopni zajistit bezpečnostní službu na tomto festivalu. Na celkovou přípravu jsme měli tři dny. I přes extrémně krátký čas na přípravu jsme celou akci zvládli. Následně nás požádal o spolupráci pořadatel mezinárodního festivalu filmové hudby SoundTrack 2016 v Poděbradech. Na přípravu této akce jsme pro jistotu měli pouze 24 hodin a i tato akce proběhla ke všeobecné spokojenosti. Jedním z nejnáročnějších víkendů tohoto léta byl první zářijový, kdy v jeden den probíhali akce – Rádiofest České Budějovice, Evropa2 na Holkově, Kiss párty Benešov u Prahy, Pivní slavnosti Jindřichův Hradec a kuriozní plavidla Vyšší Brod. V roce 2017 naše agentura zajišťovala hladký průběh festivalu Táborská setkání.

 

Z důvodů všeobecně narůstající kriminality je bohužel v této době stále nezbytnější, obracet se na profesionální bezpečnostní agentury. Abychom co nejlépe tyto úkoly splnili, jsou naši zaměstnanci vyškoleni v patřičných speciálních oborech.

 

Po dohodě jsme schopni vypracovat a posoudit pro Vás analýzu rizik Vašeho problému a sestavit individuální plán zabezpečení.

hgfront3-860x289

 

 Více fotografií z akcí


FACEBOOK