Reference a reporty z akcí

Za dobu fungování naší společnosti, využilo bezpečnostních služeb HG-SECURITY desítky klientů a jsme hrdí na to, že většina těchto klientů s námi spolupracuje dlouhodobě.

Naši nejvýznamnější klienti

 

Pro lepší představu o našich službách, jsme si pro naše budoucí klienty připravili reporty z našich významných akcí.


Soundtrack Poděbrady 2018

S HG Security jsme se podíleli na zabezpečení minulého ročníku a proto jsme věděli, že je nutná příprava bezpečnostního plánu ještě před samotným festivalem . Prioritou bylo poskytnout minimálně tak kvalitní služby, jako tomu bylo minulý ročník. Proto jsme nemohli za žádnou cenu podcenit analýzu celého festivalu.

Prohlédnout si report z akce


Soundtrack Poděbrady 2017

Společnost HG-Security se v roce 2017 stala bezpečnostní agenturou 1. ročníku Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK PODĚBRADY. Který se konal od  24. do 27. srpna 2017 a navštívilo ho přes 30.000 diváků. Ti měli možnost sledovat na třicet koncertních vystoupení, desítky workshopů a filmových projekcí…

Prohlédnout si report z akce


Trutnoff 2016

V roce 2016 se stala společnost HG-SECURITY hlavní bezpečnostní agenturou legendárního Trutnovského Woodstrocku, který byl přejmenován na Trutnoff Open AirNejstarší český rockový festival, který je mimo široký hudební záběr známý také pro mimohudební témata, jako je ekologie, náboženství, či politika…

Prohlédnout si report z akce


Táborská setkání 2017

HG-Security v roce 2017 měla tu čest zajišťovat bezpečnost na festivalu Táborská setkání 2017. Tato tradiční kulturní akce se pyšní již 26. ročníkem, a už jen z toho důvodu bylo pro nás prioritou snížit bezpečnostní rizika spojené s tímto festivalem na minimum. Z toho důvodu jsme se v HG-Security museli velice důkladně na celou akci připravit.

Prohlédnout si report z akce

FACEBOOK